Daha

  GÜNCEL

  EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

  POPÜLER İÇERİKLER

  Netliği Nereye Ayarlamalıyım? Hiper Fokal Mesafe (Odak Aralığı)

  Manzara fotoğrafı çekiliyorsa, ufka kadar muhteşem bir coğrafya varsa ya da diyelim ki kamp yaptığımız yerde gece çadırımızla birlikte yıldızları da pozlamak istiyorsak, net alan derinliğini olabildiğince artırmak için netlik ayarını hiperfokal mesafeye yapmalıyız.

  Gülsen Hanımın fotoğrafı, bilincin yansıması olarak dikkat çekiyor, tebriklerimizi iletiyoruz. Fotoğrafı Şükrü Erbaş’ın kilitlenip kaldığım, anlamlı bir deyişi ile paylaşmış; “Umduğun inceliğe inmiyorsa söz, çekil suskunluğun tüneklerine; ucuz etme anlamı…”

  Gelişiyoruz, Güçleniyoruz, Büyüyoruz

  Açılışından bugüne kısa bir süre geçmesine karşın, gerek kaliteli yazar kadrosu, gerek eşsiz kalitede yazıları ve gerekse her geçen gün artan takipçi sayısı ve...

  Bisiklet Kullan, Karbon Ayak İzini Sil – Bisiklet turu

  Manisa Rotary Kulübü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Bisiklet Turu'nun bu yılki teması "Bisiklet Kullan Karbon Ayak İzini Sil". Bisiklet Turu Projesinin amacı Her geçen...

  E-POSTA ABONELİĞİ

  Yeni yazılarımızdan haberdar olmak istiyorsanız, aşağıdaki kutucuğa e-posta adresinizi yazıp, “ABONE OL” butonunu tıklamanız yeterli.

  EN ÇOK YORUM YAPILAN MAKALELER