Ürün Fotoğrafçılığının Görünmeyen Yüzü

-

Birçok önemli markaya ürün fotoğrafçılığı hizmeti sunan Fatih Özkadir, ürün fotoğrafçılığına farklı bir açıdan bakmamızı sağladı ve "Ürün Fotoğrafçılığının Görünmeyen Yüzü"nü bizlere aktardı. Söyleşimizde, ürün fotoğrafçılığını göz önünde olmayan tüm süreçlerinin üzerinde durulduğu keyifli bir akşam geçirdik.

Arthenos Zoom buluşmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

23 Kasım 2020, Pazartesi günkü konuğumuz FH Prodüksiyon sahibi, profesyonel fotoğrafçı Fatih Özkadir’di.

Birçok önemli markaya ürün fotoğrafçılığı hizmeti sunan Fatih Özkadir, ürün fotoğrafçılığına farklı bir açıdan bakmamızı sağladı ve “Ürün Fotoğrafçılığının Görünmeyen Yüzü”nü bizlere aktardı. Söyleşimizde, ürün fotoğrafçılığını göz önünde olmayan tüm süreçlerinin üzerinde durulduğu keyifli bir akşam geçirdik.

Konu: Ürün Fotoğrafçılığının Görünmeyen Yüzü

Tarih: 23 Kasım 2020 Pazartesi
Saat: 20:30

Bir sonraki toplantımız iki hafta sonra aynı saatte.
Bekleriz efendim. Geç kalmayın yer kalmayabilir 🙂
“Ben katılırım” diyorsanız aşağıdaki “Yorumlar” kısmında belirtebilirsiniz.

E-POSTA ABONELİĞİ

Sebahattin Demir
Mühendis ama Tıp meraklısı. Seyahat etmeyi seven bir fotoğraf gönüllüsü. Okumayı, araştırmayı, sorgulamayı sever. İnsan ilişkilerine ve saygıya önem verir. Bildiklerini paylaşmaktan mutluluk duyar. "Bilmiyorum" demekten çekinmez. Türkçe yazım kurallarına uymayanlarla arası iyi değildir.

Yorum Politikamız: Arthenos.com ekibi olarak tüm okuyucularımızı tartışmalara aktif olarak katılmaya teşvik etsek de, Davranış Kurallarımıza uymayan veya yayınlanan materyalin editoryal standartlarını karşılamayan herhangi bir içeriği Silme / Değiştirme hakkını saklı tutarız.

Abone ol
Bana bildir
guest
Makale Değerlendirme
Makaleyi 5 yıldız üzerinden değerlendirin
Yorum formu, web sitesinde yer alan yorumları takip etmemize izin vermek için Adınızı, e-Postanızı ve içeriğinizi kaydeder. Yorum göndermek için lütfen web sitemizdeki Koşulları ve Gizlilik Politikamızı okuyun ve kabul edin.
12 Yorum
Eskiler
En yeniler Beğenilenler
Satır içi geribildirimler
Bütün yorumları göster
Cner BÜYÜKYILDIZ
Makale Değerlendirme :
     

Her defasında telefonuma hatırlatma kuruyorum. Ama hiç hatırlatmasına gerek kalmadı. Ben zaten zamanından önce yerimi alıyorum.
Bir aksilik olmazsa her zamanki yerimdeyim 🙂
Görüşmek üzere

Osman Zihni ERENLER

Görüşmek üzere. Sağlıcakla kalınız.

Gürol Baydur
Makale Değerlendirme :
     

Ben de katılırım

Okyar Atilla

Ben katılıyorum.

Yusuf Ergun

Arthenos, yeni tanistigim bir aile. Benim icin bir ilk olan bu soyleyisiyi, merakla bekliyorum.

MÜJDAT TÜRKMEN
Makale Değerlendirme :
     

Vakit buldukça katılmaya çalışıyorum, buluşmalar için teşekkürler.

Okyar Atilla

Bizim fotoğrafçılık tarzımızın dışında kalan meşakkatli bir iş. Fatih’in üzerine basa basa söylediği gibi firmanın ya da ürünün belli bir kitleye tanıtımı üzerine kurgu yapılması gerek. İşte bu noktada fotoğrafçı kendisi için “budur” dediği kareden vazgeçmek zorunda kalabiliyor.

Sevgi ve saygıalarımla

Manşet

Flaş Gecesi, 1 Mart 2021 Arthenos Zoom TV'de

Flaş Gecesi – Zoom Etkinliğimizde Buluşalım

1 Mart 2021 Pazartesi akşamını Flaşlar ile ilgili bol detaylı, bol görselli, ilginç konularla geçirmeyi ister misiniz? Öyleyse Arthenos Zoom TV'deki etkinliğimizi kaçırmayın!

EDİTÖRÜN SEÇTİĞİ

Yeniden Kadrajlama Tekniği ile Fotoğraflarınızı Geliştirin

Yeniden Kadrajlama Tekniği

Yeniden kadrajlama, ana odak noktasını kullanarak konuya odaklanmak ve elinizi deklanşörden çekmeden konuyu kadrajınızdaki başka bir yere yeniden konumlandırarak ideal kadrajı oluşturup fotoğrafı çekmektir.

POPÜLER İÇERİKLER

Diyafram Nedir? Fotoğrafta Diyafram Ayarları

Diyafram Nedir? Fotoğrafta Diyafram Ayarları

Diyaframın kökeni dilimize Fransızca “diaphragme” kelimesinden gelmiştir, İngilizcede "Aperture" olarak tanımlanır ve “açıklık” anlamına gelir.

Fotoğrafta diyafram ayarlarını çekmek istediğiniz sahnenin ne olacağına göre siz belirlersiniz. Fotoğrafınızda nelere etki edeceğini anlamak için okumaya devam edin.
12
0
Düşünceleriniz bizim için önemli. Belirtmek ister misiniz, lütfen yorum yapın.x
()
x